Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Швейне підприємство ТМ "СВІТАНОК" м. Тернопіль

Наш бренд ТМ "Світанок" уже понад 15 років успішно працює та розвивається на ринку збуту, охоплюючи напрямки оптової та роздрібної  торгівлі. Завдяки нашій наполегливій праці ми досягли високого і якісного рівня виготовлення швейних виробів, чим і заслужили прихильність наших клієнтів.

Протягом останніх десяти років ми невпинно розвиваємось, збільшуючи різновид асортименту товарів не забуваючи про доступність різних цінових категорій. Використовуючи сучасне обладнання, удосконалюємо технологію виготовлення нашої продукції, використовуємо сучасні матеріали та сировину, щоб забезпечити спокійний та здоровий сон для всіх наших клієнтів починаючи від наймолодших. 

      На сьогоднішній день в нашому асортименті є товари з гіпоалергенним наповненням, ортопедичні матеріали, які пропускають повітря забезпечуючи профілактику захворювань шиї, тазу, та хребта. Різноманітні текстури тканин, які стеляться з гігієнічною та декоративною метою, що забезпечують поєднання краси та здоров’я.

Наші клієнти користуються нашою продукцією в багатьох містах України!

Швейне підприємство "Світанок" виготовляє таку продукцію як:

-    Постільна білизна (дитяча, полуторна, двоспальна, сімейна, євро, підліткова);
-   Подушки;
-  Матраци дитячі (кокс,гречка,5-ти слойний кокос,гіпоалергенні настили);
-Матраци ортопедичні (пружинний блок Боннель, незалежні пружини);
-  Дитяча постіль,балдахіни,оберігачі;
- Ковдри,Одіяла,Покривала;
-   Гімнастичні мати;
-    Борцівські мати;
-    Наматрацники;
-   Ватні матраци (широкий вибір розмірів);
- Пеленки;
-Рушники;
-  і т. д.

Зручна доставка і професійна консультація для кожного клієнта. Кваліфіковані працівники завжди готові вам допомогти, та надати необхідну вам інформацію. Найбільший ПРИОРІТЕТ для нас – ЗАДОВОЛЕНИЙ КЛІЄНТ, тому виготовляємо лише якісну продукцію дбаючи про вас.

 

 

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

https://svitanokter.prom.ua


facebook
-сторінка

 https://www.facebook.com/svitanok.ter/?eid=ARDwPV5QssqApdb6SkOLlt7fHw0AdAydQRdoNwxv2_Q7CSt6xuS6yrKWnlXBuuZJjzaVDP0XJ4FPshcE&timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100002346804833&fref=tag

 

тел. (067) 17-40-141

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Швейне підприємство тм "Світанок"

 

Завітайте у наш магазин "Світанок"

м. Тернопіль, вул. Юності, 7