Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Потрібно знати кожному ...

 

Замовлення приймаємо через інтернет магазин https://svitanokter.prom.ua

Здоровий сон є основою міцного здоров'я і відмінного самопочуття. Наша продукція, а саме ортопедичні матраци та супутні товари - краще рішення ваших проблем. Задяки використанню сучасних технологій виробництва ми забезпечуємо високу якість продукціїж. а наші ціни Вас приємно здивують.

 Широкий ціновий діапазон на нашу продукцію дозволяє задовольняти потреби людей з різним матеріальним достатком. З нашою продукцією Ви відчуєте у своєму будинку затишок і комфорт.

 У сні людина проводить третину свого життя, тому комфорт під час сну необхідний, якщо неякісні корпусні меблі можуть дратувати, то неякісний матрац може не просто спричинити дискомфорт, а й нашкодити вашому здоров'ю. Надто м'яка постіль провокує захворювання хребта, надто жорстка порушення кровообігу. Хороший матрац повторює контур тіла і підтримує його під час сну. Але справжнє задоволення ви відчуєте лише тоді, коли оберете для себе ортопедичний матрац.

 «Орто» грецькою означає «правильний». Ортопедичний матрац влаштований так, щоб лежати на ньому людині було якомога зручніше. Його конструкція забезпечує відсутність під час сну перекосів та напруження м'язів вздовж усього хребта.

Рівномірний розподіл маси тіла людини, що досягається під час використання ортопедичного матраца, дозволяє максимально розслабити м'язи, сприяє покращенню кровообігу, виправляє підвивихи та викривлення хребта, спричинені постійним вертикальним положенням тіла. Це в свою чергу призводить до активізації обміну речовин та сприяє хорошому сну.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОПИС ТКАНИНИ

ХБК 100% Бавовна

            Бязь ХБК (Україна) - тканина для пошиву якісної постільної білизни. Завдяки гігієнічності, екологічній чистоті, легкості, здатності на довгі роки зберігати яскравість малюнка. Із бязі виготовляють як елегантні, так і повсякенні вироби які користуються великим попитом в Україні.

Склад: 100% бавовна Щільність: 125 г/см2
Gold 75% Бавовна

            Бязь Соїсі (Туреччина) - стандартна тканина для пошиву постільної білизни. Завдяки гігієнічності, екологічній чистоті, легкості, здатності на довгі роки зберігати яскравість малюнка із бязі виготовляють як елегантні, так і повсякенні вироби які користуються великим попитом в Україні.

Склад: 75% бавовна / 25% поліестер Щільність: 125 г/см2
Полікотон 100% Поліестер

            Полікотон (Китай) - в цих тканинах співвідношення бавовняних та синтетичних волокон може бути різноманітним. Від цього співвідношення тканина відрізняється рядом властивостей, за які полікотон цінують: низька зминаємість, в легкість прання і прасування, гігієнічність, і звичайно ціна. Переважно полікотон значно дешевше своїх аналогів з натуральної сировини.

Склад: 100% поліестер Щільність: 60 г/см2

                                            Жаккард

            Кращою для чохлів матрасів вважається жаккардова тканина. У неї висока щільність плетіння нитки, вона міцна та довговічна, має у свому складі бавовну і поліестер. При виробництві тканина може мати спеціальне просочення, яке забезпечує їй бактерицидні та інсектицидні властивості.

Склад: 60% бавовна / 40% поліестер


                                   

                                             Стрейч-жаккард

            Стрейч-жаккард
 - сучасна високоеластична тканина з ефектом "дихання", яка створює оптимальний мікроклімат і хороший волого- і повітрообмін, зберігаючи при цьому всі кращі якості жаккарду. У неї висока щільність плетіння нитки, вона міцна та довговічна, має у свому складі бавовну, поліестер та еластан. При виробництві тканина може мати спеціальне просочення, яке забезпечує їй бактерицидні та інсектицидні властивості.

Склад: 27% бавовна / 65% поліестер / 8% еластан