Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Увійти/Зареєструватися

Потрібно знати кожному ...

Здоровий сон є основою міцного здоров'я і відмінного самопочуття. Наша продукція, а саме ортопедичні матраци та супутні товари - краще рішення ваших проблем. Задяки використанню сучасних технологій виробництва ми забезпечуємо високу якість продукціїж. а наші ціни Вас приємно здивують.

 Широкий ціновий діапазон на нашу продукцію дозволяє задовольняти потреби людей з різним матеріальним достатком. З нашою продукцією Ви відчуєте у своєму будинку затишок і комфорт.

 У сні людина проводить третину свого життя, тому комфорт під час сну необхідний, якщо неякісні корпусні меблі можуть дратувати, то неякісний матрац може не просто спричинити дискомфорт, а й нашкодити вашому здоров'ю. Надто м'яка постіль провокує захворювання хребта, надто жорстка порушення кровообігу. Хороший матрац повторює контур тіла і підтримує його під час сну. Але справжнє задоволення ви відчуєте лише тоді, коли оберете для себе ортопедичний матрац.

 «Орто» грецькою означає «правильний». Ортопедичний матрац влаштований так, щоб лежати на ньому людині було якомога зручніше. Його конструкція забезпечує відсутність під час сну перекосів та напруження м'язів вздовж усього хребта.

Рівномірний розподіл маси тіла людини, що досягається під час використання ортопедичного матраца, дозволяє максимально розслабити м'язи, сприяє покращенню кровообігу, виправляє підвивихи та викривлення хребта, спричинені постійним вертикальним положенням тіла. Це в свою чергу призводить до активізації обміну речовин та сприяє хорошому сну.

  ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ОПИС ТКАНИНИ

ХБК 100% Бавовна

            Бязь ХБК (Україна) - тканина для пошиву якісної постільної білизни. Завдяки гігієнічності, екологічній чистоті, легкості, здатності на довгі роки зберігати яскравість малюнка. Із бязі виготовляють як елегантні, так і повсякенні вироби які користуються великим попитом в Україні.

Склад: 100% бавовна Щільність: 125 г/см2
Gold 75% Бавовна

            Бязь Соїсі (Туреччина) - стандартна тканина для пошиву постільної білизни. Завдяки гігієнічності, екологічній чистоті, легкості, здатності на довгі роки зберігати яскравість малюнка із бязі виготовляють як елегантні, так і повсякенні вироби які користуються великим попитом в Україні.

Склад: 75% бавовна / 25% поліестер Щільність: 125 г/см2
Полікотон 100% Поліестер

            Полікотон (Китай) - в цих тканинах співвідношення бавовняних та синтетичних волокон може бути різноманітним. Від цього співвідношення тканина відрізняється рядом властивостей, за які полікотон цінують: низька зминаємість, в легкість прання і прасування, гігієнічність, і звичайно ціна. Переважно полікотон значно дешевше своїх аналогів з натуральної сировини.

Склад: 100% поліестер Щільність: 60 г/см2

                                            Жаккард

            Кращою для чохлів матрасів вважається жаккардова тканина. У неї висока щільність плетіння нитки, вона міцна та довговічна, має у свому складі бавовну і поліестер. При виробництві тканина може мати спеціальне просочення, яке забезпечує їй бактерицидні та інсектицидні властивості.

Склад: 60% бавовна / 40% поліестер


                                   

                                             Стрейч-жаккард

            Стрейч-жаккард
 - сучасна високоеластична тканина з ефектом "дихання", яка створює оптимальний мікроклімат і хороший волого- і повітрообмін, зберігаючи при цьому всі кращі якості жаккарду. У неї висока щільність плетіння нитки, вона міцна та довговічна, має у свому складі бавовну, поліестер та еластан. При виробництві тканина може мати спеціальне просочення, яке забезпечує їй бактерицидні та інсектицидні властивості.

Склад: 27% бавовна / 65% поліестер / 8% еластан

 

 

Коментарі   

 
0 #1 profile 01.11.2018, 13:09
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити